O mnie:

21 Kwiecień 2012

Prywatnie żona i mama, zawodowo kobieta pracująca spełniająca swoje marzenia, pasje.
Kiedyś pasjonowała mnie fotografia przyrody, krajobrazu, aż przyszedł na świat mój syn. Niektórzy twierdzą, że narodziny dziecka to przełomowy moment w życiu rodziny – zgadzam się z tym. Kiedy pojawił się Kuba zrozumiałam jak ważna jest każda chwila, chciałam je wszystkie zatrzymać fotografując. Dzisiaj wracamy do nich zawsze z wielkim sentymentem.

Moja pasja, rosła razem z synem, rozwijałam się biorąc udział w licznych warsztatach, po to aby dziś zachować dla Was te piękne chwile. 
Fotografia dzieci bezwątpienia jest czymś niezwykłym... Ich spontaniczność, prawdziwość, miłość, ciekawość sprawia iż spędzony czas z rodziną podczas sesji fotograficznej, uśmiech każdego maleństwa daje mi niezwykłą energię.

Słowa uznania sprawiają że pragnę rozwijać swoje umiejętności, popychają mnie do przodu. Bo najważniejsze jest, aby robić to co sie kocha czyniąc dobro i nie oczekując nic w zamian!

Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie, uśmiech ludzi! Cenię sobie ich pomysły, rady które nadają temu niezwykłemu wydarzeniu koloru tworząc niezwykły klimat !  

Pragnę podzielić się z Państwem kilkoma tylko opiniami, które wzruszyły mnie - dzięki którym się ciągle rozwijam!
Niby zwykłe "dziękuję" - a tak wiele dla mnie znaczy!

Opinie:

Paulina Sądkiewicz- Nie muszę sie chyba rozpisywać jak cudowną pamiątką są zdjęcia z dzieciństwa, bo każdy z nas to wie;) a zdjęcia wykonane przez Anię są dodatkowo cudownie piękne. Dowodem na to są zachwycone miny babć, dziadków, cioć i wujków. Dziękujemy za poświęcone nam chwile i na pewno jeszcze nie raz będziemy zajmować czas Ani aby mogła nas fotografować!

Magda Pawlak- Polecam bez wahania. Wszystkie nasze sugestie przed sesją zostały pięknie ujęte na zdjęciach. Ogromny zapał i kreatywność, a ilość zdjęć przeszła nasze oczekiwania. Wszystko w doskonałej jakości, krótki termin oczekiwania na zdjęcia - czyli pełen profesjonalizm.

Ewelina Wawrzykowaka - Cudownie spędzony czas w miłym i profesjonalnym towarzystwie. Pani Ania zna sie na swojej pracy I robi to co lubi dzięki czemu zdjęcia wychodzą super. Polecam każdemu!!! Dziękuję raz jeszcze.

Bogusia Zazula-Coetzee - Fotografia Raj zdecydowanie godna polecenia. Sesja urozmaicona niezliczonymi gadżetami, dostosowana do potrzeb i nastroju dziecka, a Pani fotograf zawsze ciepła i uśmiechnięta.

Ewa Grabowska - Polecam wszystkim rodzicom :))) Taka sesja maluszka to cudowna i bezcenna pamiątka...a tutaj dodatkowo w przepięknym wykonaniu:)))Na sesji byłyśmy dwukrotnie i za każdym razem byłam bardzo, bardzo zadowolona. Każde zdjęcie niepowtarzalne...plus jeszcze jeden z najważniejszych dni naszego Oliwiera CHRZEST Fotografia Raj ma głowę pełną fantastycznych pomysłów, wie jak zrobić maluszkowi śliczne zdjęcie:)) Fajna atmosfera na sesji, bez stresu i pośpiechu, gdy dziecko potrzebowało przerwy to po prostu ją robiliśmy:) Nie mogę pominąć oczywiście cudownych rekwizytów dostępnych w studio, można wybierać ze wszelkiego rodzaju czapeczkach, opaskach, skrzydełkach, spódniczkach itp. :)Efekt pracy Fotografia Raj jak dla mnie za każdym razem jest niesamowity i uwielbiam wszystkie jej zdjęcia:)) Polecam z całego serca a nie będziecie żałować na pewno!

Lilia Olechowska - Cóż mogę napisać o studiu Fotografia Raj. Na pewno to że współpraca z wami to sama przyjemność, nasze najwspanialsze chwile ze ślubu dzięki Wam są uwiecznione nie tylko na foto papierze ale są wyryte w naszej pamięci. Sesja dla wszystkich zainteresowanych pt. " Rodzina w obiektywie" to mile spędzone chwile wraz z rodziną i wiele świetnej zabawy. Gdybym miała polecać studio fotograficzne to na pewno było by to studio Fotografia Raj jesteśmy zachwyceni zdjęciami i ogólnie współpracą. Dziękujemy było cudownie:)

Agnieszka Lubas - Dzieci rosną tak szybko...Jak zatrzymać te ulotne chwile, które mijają bezpowrotnie? Jak zatrzymać ten czas?. Ania to doskonale potrafi:) ma super podejście do dzieci i szybko nawiązuje z nimi świetny kontakt. Czarodziejka która wyczarowała nam przepiękna pamiątkę. Polecamy!!!

Jakub Kawaler - Fantastyczne i niezwykłe zdjęcia, wspaniała atmosfera pracy, terminowość - jednym słowem pełen profesjonalizm. Za każdym razem jak oglądamy zdjęcia w przepięknym albumie towarzyszą nam emocje tego dnia! Do zobaczenia !!!

Robert Drobina - Chciałbym wyrazić ogromne zadowolenie z profesjonalnego podejścia do wykonywanej sesji i obsługę klienta. 100% satysfakcji z wykonanej sesji , zdjęć i cenny - dostępna do większości społeczeństwa

Paulina Kokornaczyk - Polecam serdecznie sesje zdjęciowe bo na prawdę zdjęcia i sesja wychodzą super:-)))

Katarzyna Kaleta - Bardzo fajna atmosfera podczas sesji zdjęciowej, zdjęcia wyszły super, są ciekawe i pomysłowe, jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam innym!!!

Joanna Kozakiewicz - Zdjęcia są naprawdę świetne - ma Pani dar uchwycenia tego "czegoś". Zgłosimy się całą rodzinką w okolicach lata, żeby zmienić aurę na fotkach;)

Monika Krzysztof i Olek Bernat - Gorąco wszystkim polecam!!! Kilka razy korzystaliśmy z usług i na pewno jeszcze skorzystamy. Zdjęcia, są rewelacyjne! Na pewno nie pożałujecie sesji fotograficznej z Fotografia RAJ !!!

Aneta Ciechanowicz Jach - DZIĘKUJEMY, było bardzo miło, mnóstwo śmiechu i sympatycznej atmosfery!
Serdecznie wszystkim polecamy taką sesję - z pewnością będziecie tak samo zadowoleni jak my !

Paulina Ginter - chce podziękować za to wspaniałe niedzielne popołudnie dzięki któremu powstały te brzuszkowe fotki mogę tylko napisać że polecam każdemu kto ma ochotę na sesje. Bez stresu, na luzie, z pomocą w zamian otrzymacie Państwo świetną pamiątkę. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania i nieustanie budzi zachwyt wszystkich oglądających Ania jest przemiłą i przeuroczą osobą a w dodatku przesympatycznym i świetnym fachowcem. Robi to co lubi, no i widać tego wspaniałe efekty ! Na pewno nie pożałujecie. Spróbujcie, bo warto!